מפת אתר English

ניהול וקיימות בע"מ     Management and Sustainability Ltd.   M&S

תפריט משנה
שיפור תהליכים
התאמה לחקיקה
ניהול סיכונים
אחריות חברתית
חדשות
18/10/2008 - In 20 years time there may not be a cleantech industry / GLOBES, 06.10.2008
ברוכים הבאים לאתר של "ניהול וקיימות בע"מ"
יצירת קשר
שם:
טלפון:
דוא''ל:

שיפור תהליכים 

עקב החרפת התחרות הגלובאלית משנות ה-80 , פורסמו, נלמדו וייושמו בזו אחר זו תורות ניהול
(JIT, TQM, ISO 9000, KAIZEN ,Reengineering , Lean Production וכד') 
אשר לכולן 2 מטרות מרכזיות משותפות:

  1. הגדלת האפקטיביות (Effectiveness) , דהיינו העלאת רמת המימוש של היעדים ברי המדידה שהארגון קבע לעצמו, כגון: מחזור מכירות, נתח בשוק, רווח, רווחיות, שביעות רצון הלקוחות, זמן להוצאת מוצר חדש לשוק (Time-to-Market), עלות ייצור\זמן אספקה\ אחוז פסולים\MTBF ממוצעים של מוצר סדרתי,וכד'. 
     
  2. הגדלת היעילות (Efficiency) , דהיינו הורדת עלות המשאבים הדרושים לאספקה של מוצר אחד או של "יחידת שירות": משאבי אנוש, חמרים, אנרגיה, תשתיות.

הניסיון המצטבר בעולם וגם בישראל מראה כי הגדלת האפקטיביות והיעילות של ארגון לאורך זמן דורשת מחויבות אמיתית של ההנהלה הבכירה ויישום שוטף, בראש ובראשונה ע"י המנהלים בכל הדרגים, של גישה מערכתית וניתוח תהליכים. 


יואל ווייל, מנכ"ל M&S , היה בין הראשונים בישראל שהוסמך כמהנדס איכות CQE)) ע"י האיגוד האמריקאי לאיכות (ASQ ) וכהן במשך 20 שנה כמנהל איכות וסמנכ"ל לאיכות ב- 3 חברות תעשייתיות רב-תחומיות וגלובאליות: התעשייה האווירית, IER בצרפת ואורמת. הוא צבר ניסיון רב בהדרכה ויישום של כלים מוכחים לשיפור תהליכים.

חברת M&S משתפת פעולה עם טובי היועצים וגופי ההדרכה לניהול, ומציעה לארגונים הדרכה וייעוץ ליישום של גישה מערכתית-תהליכית המביאה לשיפור האפקטיביות והיעילות - בפרט בשיווק, בהנדסה ובלוגיסטיקה.

 info@mansus.com  | טל. 03-6351336   050-6660840